Hasta Görüşleri

eniyihekim

Lea Eren (19 Mart 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif Hanim cok ilgili bir doktor, her seyi tane tane acikliyor. Kontrollerde tekrar buluşuyor olacagiz.
denizmertdeniz (12 Mart 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif hanımla buluşmadan önce araştırma yapmıştım, ve burada yazılan yorumların doğrulugunu anlıyorum. memnun ayrıldım ve mutluyum,bana yapılan birkaç operasyon çok iyi,,kontrol günümü çok merak ediyorum.(ilgi ve alaka bakımından)çünkü daha önceki gittiğim ve hüsranla sonuçlanan doktor kontrollerimle karşılaştırma yapacagım.
Ayşegül (20 Temmuz 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Muayene olmaya giderken çekinmeyeceğiniz, korkmayacağınız çok nadir doktorlardan Elif Hanım. Güler yüzlü ve tüm samimiyetiyle tedavinin yuzde ellisini tamamlıyor. Hastalarına o kadar açıklayıcı bilgiler veriyor ki kendinizi iyileşmiş hissediyorsunuz. 7-8 ay önce Cilt problemim için çok doktora gittim ama istediğim sonucu hiçbirinde alamadım. En sonunda Elif Hanım’ı Facebook da gördüm ve gittim. İyi ki de gitmişim. hiç abartısız söylüyorum Elif Hanım alanında 1 numara.
Şule A. (29 Haziran 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Merhaba yorgunluk uykusuzluk yoğun iş temposu bende rahatsız edici morluklara dönüştü herkes göz altıma bakıyormuş gibi hissetmeye başladım. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile Elif hanım kliniğine gittim bana gözaltı ışık dolgusu yaptı çok memnun kaldım ve doktorum çok sıcak mütevazi bir hanımefendi ekibiyse güleryüzlü güzel insanlar cildiniz ile ilgili problemleriniz tavsiye ederim 🙂
Zeliha (28 Haziran 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif Hanım’a ne kadar teşekkür etsem az. Kızımın yüzü sivilce içindeydi. En iyi sivilce kremlerine dünyanın parasını verdim, yüzü bir türlü düzelmedi. Facebook da Clinimed Nişantaşı sayfasının gönderisini gördükten sonra Elif Hanım’a ulaştık. Bir hafta sonra kızımın yüzü gülmeye başladı. Şu anda cildi çok güzel ve kızım çok mutlu. Kesinlikle doktorumu herkese öneririm.
tuğba (26 Haziran 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif hanıma selülit tedavisi için gittim uyguladığı enjeksiyon ve çalıştığı markalar çok başarılı herkese tavsiye ederim rahat bir yaz geçiriyorum bu kış kılcal damar tedavisi için kendisini rahatsız edeceğim 🙂 Elif hanım ve ekibine çok çok çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.:)
Aysen (25 Haziran 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif hnm a yaklasik 3 seneden beri muayene oluyorum. Son olarak yuzume sivi yuz germe uyguladi ve yuzumde inanilmaz bir genclesme oldu . Yuzum yukari cikti ve daha genc ve isiltili gorunmekteyim. Tecrubesi ve alakasi icin cok tesekkurler . Ellerine saglik kendisinin
esra (26 Mayıs 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Kendimi Elif hanımın ellerine teslim etmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi burun dolgu işlemini yaptıktan sonra anladım. Gerçekten ilgisi ve samimiyeti insanı rahatlatır cinsten. Elif hanımı ve ekibine buradan tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum.
Sevde (15 Mayıs 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Selam Elif hanıma gitmeden önce gıdı bölgemdeki sarkmalar için cerrahi müdahale gerektiğini düşünüyordum. Fakat Elif hanıma gittiğimde aqualyx işlemi ile sarkmaların giderilebileceğini söylediğinde şaşırdım. Sonuç olarak işlemi yaptı ve gerçekten oldukça başarılı bir tedavi sürecinden sonra sarkmalardan iz kalmadı. Buradan bir kez daha Elif hanıma teşekkürlerimi sunar iş hayatında bu başarılarının devamını dilerim.
Aydan. (27 Mayıs 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Uzm. Dr. Elif hanım Bilgi ve Tecrübesiyle çok hızlı bir şekilde tedavimi planladı.çok memnun kaldım.Tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum. Teşekkürler Hocam.
Damla (22 Nisan 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Botox uygulaması için kararsızdım. internette biraz araştırdıktan sonra Elif Hanım’ı buldum ve uygulamalarının son derece başarılı olduğunu gördüm, bende yaptırmaya karar verdim. sonuç tabii ki mükemmel oldu. güler yüzünüz ve her şey için teşekkürler.
esra (6 Mart 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif hanımla cildimde ki lekeleri görüşmek için gittiğimde bir çözüm olamayacağını düşünmüştüm.Çünkü birçok doktora gittiğimde cildimde’ki lekelerin üstüne lekeler eklemişlerdi,şimdi ise lekelerimden en ufak bir iz bile kalmadı .Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır .Elif hanımı herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim
Zehra (28 Şubat 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Daha önceleri başka bir klinikte çökmüş ve mor olan göz altlarıma “ışık dolgusu” yaptırdım. Pek memnun kalmadım. Göz altlarımda hiçbir değişiklik olmadı dolguyu belli etmesinden dolayı bu alana uygulama başarılı olamamıştı. Sonrasında Facebooktan CLINIMED i keşfettik ve randevu alıp tedaviye gittik Elif hanım cildime uygun bir şekilde tedaviyi gerçekleştirdi ve birkaç gün içerisinde artık gözlerimin altında morluklardan eser kalmadı.
Praepoul (25 Şubat 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus merhabalar. sadece bir tavsiye üzerine Dr.Elif Hanımı buldum ve tavsiyelerin ne kadar doğru olduğunu anladım. mimik çizgilerim çok belirgin olduğu için çok rahatsızdım sayenizde şu anda çok memnunum teşekkürler. bir daha ki uygulamayı da mutlaka sizde yapacağım.
Şeyma (22 Şubat 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Uzun araştırmalarımın sonrasında Elif hanımın bu işin en iyisi olduğuna karar verdim. Elif hanıma dolgu yaptırdım daha önce başka bir yerde de yaptırmıştım pek memnun kalmamıştım ama bu sefer çok güzel oldu yanaklarım özellikle ayrıca çok kibar bir hanımefendi.Başka işlemler içinde gitmeyi düşünüyorum.
Nilüfer (17 Şubat 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus sivilce ve aknelerimden beni kurtardığınız için teşekkürler. ergenlik döneminden kalma bu sivilcelerin artık geçmeyeceğeni düşünürken sizinle tanıştım ve yaptığınız uygulamalardan çok memnun kaldım. herşey için teşekkürler.
Firdevs Genç (5 Şubat 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Merhaba ben yaklaşık 1 ay önce Clinimed kliniğinde iple yüz gerdirme operasyonu yaptırdım. Elif hanım sayesinde kendimi hem psikolojik hem de dış görünüm açısından daha genç ve dinç hissediyorum. Bu arada belirtmeliyim ki gitmeden önce bir takım korkularım vardı. Fakat Elif hanımın güleryüzü ve samimiyeti beni oldukça rahatlattı. Tekrar teşekkürler Elif hanım ve Clinimed ailesi
Neziheyildirim (13 Ocak 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus İnternette ameliyatsız yüz germe diye bir yazı okuduğumdan beri araştırma yapıyor ama bir türlü böyle bir şeyin doğruluğuna inanamıyordum. Bir arkadaşım sayesinde Elif Hanım’la tanıştım ve ameliyatsız yüz germe işlemini öncesi ve sonrası ile detaylıca anlattı. Randevu alıp işleme geldiğimde fotoğrafımı çekmişlerdi, şimdi o foto ile şu anki halimi karşılaştırdığımda sanki başka biriymişim gibi geliyor. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
Perihank. (10 Ocak 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Yaptığı vitamin iğnesi ile yüzümde mucize yaratan sevgili doktoruma çok teşekkür ederim. Elif Hanım yüzümdeki deformasyon aynaya her baktığımda biraz daha yok oluyor ve ben sayenizde her geçen gün biraz daha gençleşiyorum.
meryemcihangir (10 Ocak 2015)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Yaklaşık 3 ay önce Elif Hanım ile tanıştığımda yorgun görünen bir yüzüm vardı. Sık kilo alıp vermekten yanaklarım sarkmıştı ve mimik çizgilerim çok belirgindi. Bana iple yüz asma ve kaş arasına dolgu yaptı, şimdi daha genç ve dinamik görünüyorum. Elif Hanım’ın vaadleri ile yaptıkları birbiriyle kesinlikle tutuyor, herkese tavsiye ederim.
devrimc. (30 Aralık 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif Hanım’ı TV de görmüştüm. İlk gidişimde alın ve göz çevreme botoks yapmıştı ve çok doğal olmuştu. Sonrasında burun çevremdeki kılcal damarların belirginleşmesi ve güneş lekelerim için gittim ve yine çok mutlu ayrıldım. İşini yaparken inanılmaz ilgili ve sabırlı, doktorumu herkese içtenlikle tavsiye ederim. Elif Hanım size de çok teşekkürler.
yaseminharmatacı (27 Aralık 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Kendimi bildim bileli saçlarım cansızdı fakat son zamanlarda yoğun strese bağlı olarak aşırı dökülmeler başlamıştı. Özellikle başımın ön taraflarındaki açılmalar kellik sınırına gelince kozmetik çareler yerine medikal çareler aramaya başladım. Araştırmalarım sonucu Elif Hn. a ulaştım, Mezoterapi+PRP uygulanması gerektiğini söyledi. Tedaviye başladıktan sonra beslenmemin de sağlıksız olduğunu fark etti ve klinikteki diyetisyene yönlendirdi. Şimdi diyetisyenim Ezgi Hn. ın tavsiyeleri sayesinde hem istediğimi yiyor hem formda kalıyorum. Elif Hn. ın benim için yaptıklarını ise sözlerle anlatamam, eli hafif, kalbi pırlanta canım doktorum ile mutlaka tanışmalısınız. Yasemin H.
pinarsafan (26 Aralık 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Göz çevremdeki kırışıklıklar ve torbalanmalar yüzünden doktor arayışım vardı, Elif Hanım’a internette gördüğüm yorumlar üzerine gitmeye karar verdim. Güzelleşmek için yapılan müdahalelerin zaman zaman hayal edilen sonucu vermemesi de mümkün olduğundan o kadar çok soru sordum ki şimdi düşündüğümde kendimden utanıyorum 🙂 Elif Hanım yapılacakları ve sonrasını anlattıktan sonra vakit kaybetmeden hemen başlayalım dedim. Şu an göz çevremde ışık dolgusu ve botox var fakat o kadar doğal ki kendime güvenim geldi. Elif Hanım size sonsuz teşekkür ediyorum.
melisauygan (25 Aralık 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Cildimdeki ergenlik döneminden kalma akne izleri nedeniyle bir arkadaşımın referansıyla Elif Hanım’a ulaştım, yapılması gerekenleri gayet anlaşılır bir şekilde anlattı ve tedaviye başladık. Şu an akne izlerim tamamen yok oldu. Tedavim sırasında gösterdiği samimi ilgisi için sevgili doktoruma ve tüm ekibine teşekkür ederim. Melisa Uygan
seydaklc14 (25 Aralık 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Merhaba arkadaslar cok tatlı doktorumdan cok memnunum herseyı en ınce ayrıntısına kadar anlatıp bilgi verıyor enejısıde cok iyi tedaviside cok etkili kesinlikle tavsiye ediyorum
Misafir (21 Kasım 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Elif Ebru Hanım’a dost tavsiyesi ile gittim ve tanıştım ve herkese tavsiye ediyorum. Doktor han. işinde çok pratik ve işini çok iyi bilen bir doktordur. tüm cilt ve deri hastalıklarıını ilk görüşte çöze r ve uygulamaları ile iyileştirir. çok teşekkürler.
Nurcinyuce (21 Kasım 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Doktor hnm in klinigine 3 ay once gitmeye basladim.Yuzumdeki akne izleri ve kirisikliklarina 4D Lazer yapior . 15 gun once 2. seansini yapti , hem izlerimde hem de kirisikliklarimda gozle gorulur sekilde bir azalma oldu . Herkese siddetle Hem Dr Elif hnm i hem de 4D Lazeri tavsiye ediyorum. Elif hnm muhtesem bilgisi ve tecrubesi ile guvenilir bir hekim , herkese siddetle tavsiye ediyorum. Nurcin Yuce
Merve (19 Kasım 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Dr Elif hnm i tebrik ediyorum , eli cok iyi hem de cok hafif , botoks ve dolgu uygulamalarimi 4 yildan beri yapmakta kendisi , ne bir komplikasyon ne bir morluk ne bir sikinti hicbirsey yasamadim .En kaliteli malzeme ile en dogal bir sekilde uyguluyor. Herkese tavsiye ediyorum . Merve Sari
Misafir (19 Kasım 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Merhabalar herkese , Dr Elif hnm i bir arkadasimin tavsiyesi ile tanidim.Doktor olarak ilk defa bu kadar ilgilenen ve bilgi sahibi bir hekim gordum. Hem klinik tecrubesi hem de kozmetik dermatoloji tecrubesi mukemmel , Gozunuzu kapatin ve ne diyorsa yapin Aysun Akcan
AysunA (18 Kasım 2014)
çok memnunum yildiz
botox-gorus Merhabalar herkese , Dr Elif hnm i bir arkadasimin tavsiyesi ile tanidim.Doktor olarak ilk defa bu kadar ilgilenen ve bilgi sahibi bir hekim gordum. Hem klinik tecrubesi hem de kozmetik dermatoloji tecrubesi mukemmel , Gozunuzu kapatin ve ne diyorsa yapin Aysun Akcan

Diğer hasta görüşleri için tıklayınız

Detaylı bilgilendirme ve ücretsiz konsültasyon için www.clinimed.com.tr adresinden yada
0(212) 2321001 – 0(212) 232 39 90 – 0(530) 607 04 66 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.